
Data napisania recenzji: 17-12-2010
Bardzo solidna folia. Świetne wydruki na niej wychodzą. Drukowałam etykiety na różnych materiałach i ta jest jedną z lepszych. Dobrze też klej trzyma. Drukując 10 etykiet/A4 wychodzi po 25gr/szt.
Data napisania recenzji: 09-11-2010
Świetna folia. Wydruk w super jakości. Szybko schnie i nic się nie rozmazuje. Zrobiłam z niej doskonałe etykiety na szafki pracownicze. Bardzo dobry klej. Szafki były myte wodą i nic się nie zmazało ani nie odkleiło. Taka powinna być folia samoprzylepna. Polecam ten produkt
Data napisania recenzji: 27-09-2010
Bardzo dobra folia.Śnieżno biała,mocny klej.Idealna na etykiety. Dosyć szybko schnie i przy druku kilku arkuszy nie rozmazuje.Przy dobrym tuszu etykiety bardzo trwałe i estetyczne.
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Zakupiony towar możesz otrzymać błyskawicznie:
- zamówienia złożone do godz.10.00 wysyłamy nawet tego samego dnia.
Wiele form płatności:
Oferujemy wiele form zapłaty bez żadnych dodatkowych kosztów:
- zwykły przelew
- szybki przelew PayU
- szybka wpłata PayPal
- karta kredytowa
Wysyłamy również towar za pobraniem oraz oferujemy odbiór osobisty